Beleidsteam

Naam Bureau in Bevoegdheden
Caroline Theus Campus Zele Kerkstraat

Directeur

Erik Laureys
erik.laureys@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Vestigingsverantwoordelijke Lokeren

Coördinator Auto, Bouw, Creatieve opleidingen,  Elektriciteit en PLC, Hout,  Koeling en warmte,  Lassen, Leder, Schilder-decorateur

Jan Hanssens (Tijdelijke vervanging van Dominiek Declercq)
jan.hanssens@scheldeland.net
Campus Wetteren

Adjunct-directeur

Vestigingsverantwoordelijke Wetteren

Coördinator Algemene vorming ASO

Bernadette Moortgat
bernadette.moortgat@scheldeland.net
Campus Wetteren

Adjunct-directeur

Coördinator Kookschool en Lichaamsverzorging

Coördinator kwaliteitszorg

Linda Lombaert
linda.lombaert@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Coördinator Algemene vorming (Tweedekansonderwijs), Chemie, Handel

Personeelsadministratie

Christine Verhelst
christine.verhelst@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Coördinator Mode

Chris Stuyven
chris.stuyven@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator ICT, Fotografie, Grafische en CAD

Annelies Truyen
annelies.truyen@scheldeland.net
Campus Wetteren

Coördinator en trajectbegeleider NT2

Hannelore Peersman
hannelore.peersman@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator Talen - Frans

Hilde De clercq
hilde.declercq@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator Talen - Engels en Duits

 

Kristine Van Acker
kristine.vanacker@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator Talen - Spaans

Pascale Golinvaux
pascale.golinvaux@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator Talen - Italiaans