Medewerkers

Naam Bureau in Bevoegdheden
Caroline Theus
caroline.theus@scheldeland.net
Campus Zele Kerkstraat

Directeur

Erik Laureys
erik.laureys@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Vestigingsverantwoordelijke Lokeren

Coördinator Auto, Bouw, Creatieve opleidingen,  Elektriciteit en PLC, Hout,  Koeling en warmte,  Lassen, Leder, Schilder-decorateur

Jan Hanssens (Tijdelijke vervanging van Dominiek Declercq)
jan.hanssens@scheldeland.net
Campus Wetteren

Adjunct-directeur

Vestigingsverantwoordelijke Wetteren

Coördinator Algemene vorming ASO

Bernadette Moortgat
bernadette.moortgat@scheldeland.net
Campus Wetteren

Adjunct-directeur

Coördinator Kookschool en Lichaamsverzorging

Coördinator kwaliteitszorg

Linda Lombaert
linda.lombaert@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Coördinator Algemene vorming (Tweedekansonderwijs), Chemie, Handel

Personeelsadministratie

Christine Verhelst
christine.verhelst@scheldeland.net
Campus Lokeren

Adjunct-directeur

Coördinator Mode

Chris Stuyven
chris.stuyven@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator ICT, Fotografie, Grafische, CAD en talen

Annelies Truyen
annelies.truyen@scheldeland.net
Campus Wetteren

Coördinator en trajectbegeleider NT2

René Van Laere
rene.vanlaere@scheldeland.net
Campus Lokeren

Coördinator Welzijn, milieu en duurzaamheid, Onderhoud gebouwen

Inge Bradt Campus Zele Koevliet
Sofie Buydens
sofie.buydens@scheldeland.net
Campus Lokeren Coördinator communicatie en marketing
André Provost
andre.provost@scheldeland.net
Campus Wetteren Cursistenadministratie Wetteren
Charlotte Giannas
charlotte.giannas@scheldeland.net
Campus Lokeren Cursistenadministratie Lokeren
Christine Couvent
christine.couvent@scheldeland.net
Campus Beveren Cursistenadministratie Beveren
Dana Van Den Broeck
dana.vandenbroeck@scheldeland.net
Campus Buggenhout Cursistenadministratie Buggenhout
Hilde Rogiers
hilde.rogiers@scheldeland.net
Campus Dendermonde Cursistenadministratie Dendermonde
Karine De Smet
karine.desmet@scheldeland.net
Campus Zele Kerkstraat Cursistenadministratie Zele Kerkstraat
Nick D'Hooge
kookschool@scheldeland.net
Campus Zele Koevliet Cursistenadministratie Zele Koevliet Hotelschool
Anouschka Vyncke
anouschka.vyncke@scheldeland.net
Campus Zele Kerkstraat Boekhouding
Chantal Van Kerckhove Campus Lokeren, Campus Sint-Niklaas (VDAB), Campus Wetteren

Pagina's